Overslaan en naar de inhoud gaan
VOORSTELLING JEUGDPLOEGEN nav wedstrijd fanion team KSVO - Boom

TER HERIINERING

Onze jeugdploegen worden op zaterdagavond 16 maart (18u45 aanwezig) voorgesteld nav de wedstijd van ons fanion-team KSVO - Boom.

Ik reken op een massale aanwezigheid van trainers, afgevaardigden en spelers. Bedoeling is dat vanaf 19 uur iedere ploeg apart zal voorgesteld worden, te beginnen met onze allerkleinsten.

De spelers en trainers worden geacht in outfit te zijn (zwarte training met grijze T-shirt). Iedere ploeg zal een ereronde afwerken rond de piste onder begeleiding van de fanfare en betreden zij het veld om een erehaag te vormen voor ons fanion-team. Nadien worden de spelers geacht plaats te nemen in de tribune (vak van de Vikings) en ons fanion-team aan te moedigen. Liefst met zoveel mogelijk geel-zwarte attributen.

De toegang voor de spelers, ouders en afgevaardigden is gratis en de ouders kunnen plaatsnemen in de zittribune (zolang er plaats is). Oojk grootouders en andere familieleden of vrienden zijn van harte welkom en ook voor hen is de toegang gratis.

Laat ons samen het fanion-team naar de overwinning roepen. "Teamwork makes the dream work"

Blijf op de hoogte van onze club !