Overslaan en naar de inhoud gaan

Opleidingen

Om de kwaliteit van de jeugdwerking te verbeteren wenst KSV Oudenaarde voor de opleiding van de jeugdspelers gebruik te maken van gediplomeerde jeugdtrainers.

De jeugdwerking ondersteunt ook het volgen van opleidingen voor trainers. Voor trainers die een opleiding volgen wordt dan ook het inschrijvingsgeld onder bepaalde voorwaarden terugbetaald.

Trainers

Moreels

Robin

robin.moreels@telenet.be

0476 31 47 49

Trainers Duiveltjes U7 (2013)

Duchatelet

Ken

ken_duchatelet@hotmail.com

0485 89 75 04

Fiers

Mano

mano.fiers@telenet.be

0474 81 49 25

Trainers Duiveltjes U8 (2012)

Durant

Logan

durant.logan@hotmail.be

0496 20 78 82

De Backer

Glenn

glenndebacker@telenet.be

0479 40 47 89

Trainers Duiveltjes U9 (2011)

 

Vercauteren

Patrick

vercauterenpatrick@skynet.be

0473 98 43 28

Meersschaert

Limke

limke@telenet.be

0472 90 44 38

De Ridder

Jurgen

jurgen.de.ridder@telenet.be

0496 23 50 66

Vercruysse

Jonas

jonasverc@gmail.com

0478 21 50 80

Techniektrainer U7 + Beweeg / multimovetrainer U7

Jegers

Carl

carl.jegers@hotmail.be

0494 16 48 92

Techniektrainer U8-U9 + performance trainer U8-U9

Besard

Pablo

Pablo.besard@telenet.be

0497 53 94 84

Vervangtrainers onderbouw U7-U9

Van der Sypt

Gerdy

gerdy.van.der.sypt@telenet.be

0497 45 64 18

Nechelput

Geoffrey

nechelputgeoffrey@hotmail.com

0495 13 57 19

Trainers U10 (2010)

Van De Velde

Kasper

Kaspervandevelde02@gmail.com

0475 22 17 82

Somnis

Mario

mario@somnis.com

0471 63 02 75

Trainers Flames

Sardeur

Benny

bennysardeur@gmail.com

0468 12 15 37

D’hulst

Christophe

cdhulst@aqtor.be

0483 25 19 77

Trainers U11 (2009)

Gryson

Thijs

gryson.thijs@gmail.com

0493 56 98 75

Kassmi

Soufiane

Soufiane.kassmi@ctg.com

0494 60 14 42

Trainers U12 (2008)

Cnockaert

Christophe

cnockaert@hotmail.com

0494 20 57 81

De Roose

Thijs

thijs_deroose@hotmail.com

0471 86 77 81

Trainers U13 (2007)

Roers

Nick

Nickroers10@gmail.com

0473 57 56 23

Van der Sypt

Gerdy

Gerdy.van.der.sypt@telenet.be

0497 45 64 18

Vervangtrainer middenbouw

Vanmeerhaeghe

Joost

joost@merida.nl

0478 52 36 08

Trainer U14

De Block

Kevin

kevin.de.block@hotmail.com

0491 55 43 84

Trainer U15

Verstuyft

Tim

verstuyft.tim@telenet.be

0477 77 03 20

Trainer U16

Clauwaert

Kristof

clauwaertkristof@gmail.com

0472 63 29 08

Trainer U17

Camelbeke

Steven

camelbeke@skynet.be

0476 99 60 07

Trainer U19

Van der Sloten

Steven

pvdsloten@hotmail.com

0498 66 10 34

Trainer Beloften

De Poortere

Wesley

depoortere_wesley@hotmail.com

0473 53 31 61

Techniektrainer U10/U11

Van der Sypt

Gerdy

gerdy.van.der.sypt@telenet.be

0497 45 64 18

Techniektrainer U12/U13

Meirsschaut

Gianni

g.dhont-meirsschaut@telenet.be

0487 22 46 95

Spitsentrainer

De Roose

Thijs

Thijs_deroose@hotmail.com

0471 86 77 81

Coördinatietrainer  middenbouw

De Meyer

Niels

nielsdemeyer2@hotmail.com

0479 25 26 93

Vervangtrainer

Engels

Kenny

kennyengels@yahoo.com

0476 96 70 82

Vervangtrainer

Putman

Jochem

Jochem_putman@hotmail.com

0473 35 24 54

Keepertrainer – bovenbouw

Uyttendaele

Bjorn

bjorn.uyttendaele@icloud.com

0478 46 56 00

Keepertrainer - middenbouw

Quintyn

Govert

govertquintyn@hotmail.com

0485 19 09 99

Hoofd Medische Cel – Revalidatietrainer- Fysical coach

Blijf op de hoogte van onze club !