Overslaan en naar de inhoud gaan

Opleidingen

Om de kwaliteit van de jeugdwerking te verbeteren wenst KSV Oudenaarde voor de opleiding van de jeugdspelers gebruik te maken van gediplomeerde jeugdtrainers.

De jeugdwerking ondersteunt ook het volgen van opleidingen voor trainers. Voor trainers die een opleiding volgen wordt dan ook het inschrijvingsgeld onder bepaalde voorwaarden terugbetaald.

Trainers

De Ridder

Jurgen

jurgen.de.ridder@telenet.be

0496 23 50 66

Trainers Duiveltjes U7 (2012)

Boufnane

Samir

boufnanesamir@gmail.com

0488 02 49 09

Van Garsse

Joris

joris.van.garsse@telenet.be

0498 14 54 03

Trainers Duiveltjes U8 (2011)

Fiers

Mano

mano.fiers@telenet.be

0474 81 49 25

Durant

Logan

durant.logan@hotmail.be

0496 20 78 82

De Backer

Glenn

glenndebacker@telenet.be

0479 40 47 89

Trainers Duiveltjes U9 (2010)

 

Vercauteren

Patrick

vercauterenpatrick@skynet.be

0473 98 43 28

Meersschaert

Limke

limke@telenet.be

0472 90 44 38

Vercruysse

Jonas

jonasverc@gmail.com

0478 21 50 80

De Roose

Thijs

Thijs_deroose@hotmail.com

0471 86 77 81

Techniektrainer U7

Meersschaert

Limke

limke@telenet.be

0472 90 44 38

Beweeg / multimovetrainer U7

Jegers

Carl

carl.jegers@hotmail.be

0494 16 48 92

Techniektrainer U8-U9 + performance trainer U8-U9

De Vos

Bart

bart.funfishing@hotmail.com

0470 19 86 86

Vervangtrainers onderbouw U7-U9

Van der Sypt

Gerdy

gerdy.van.der.sypt@telenet.be

0497 45 64 18

Gryson

Thijs

gryson.thijs@gmail.com

0493 56 98 75

De Vos

Bart

bart.funfishing@hotmail.com

0470 19 86 86

Trainers  U10 (2009)

Verstraeten

Michael

michaelverstraeten@icloud.com

0473 37 18 08

Van de Walle

Tibo

tibo.vandewalle@hotmail.be

0479 06 42 65

Somnis

Mario

mario@somnis.com

0471 63 02 75

Trainers Flames

Sardeur

Benny

bennysardeur@gmail.com

0468 12 15 37

Wieleman

Vincent

vincent.wieleman@gmail.com

0472 25 69 27

Trainers U11 (2008)

 

Leurquin

Edward

edward.leurquain@outlook.be 

0470 35 58 95

Vanmeerhaeghe

Joost

joost@merida.nl

0478 52 36 08

Trainers U12 (2007)

Ottevaere

Davy

davy.ottevaere@telenet.be

0479 25 66 12

De Roose

Thijs

thijs_deroose@hotmail.com

0471 86 77 81

Kassmi

Soufiane

soufiane.kassmi@ctg.com 

0494 60 14 42

Trainers U13 (2006)

Roers

Nick

nickroers10@gmail.com

0473 57 56 23

Duwijn

Diego

duwijnd@hotmail.com

0495 45 99 38

Vervaet

Dimitri

Dimitri147@hotmail.com

0493 56 36 61

Trainer Gewestelijke Knapen U15

De Block

Kevin

kevin.de.block@hotmail.com

0491 55 43 84

Trainer U14

Van Simaeys

Andy

andy_van_simaeys@hotmail.com

0496 72 04 51

Trainer U15

Van Riet

Joachim

Joachim.van.riet@hotmail.com

0473 47 88 71

Trainer Gewestelijke U17

Verstuyft

Tim

verstuyft.tim@telenet.be

0477 77 03 20

Trainer U16

Camelbeke

Steven

camelbeke@skynet.be

0476 99 60 07

Trainer U17

Van Keer

Davy

vankeerdavy@gmail.com

0475 92 39 34

Trainer U19

Van der Sloten

Pieter

pvdsloten@hotmail.com

0498 66 10 34

Trainer Beloften

De Poortere

Wesley

depoortere_wesley@hotmail.com

0473 53 31 61

Techniektrainer U10/U11

Van der Sypt

Gerdy

gerdy.van.der.sypt@telenet.be

0497 45 64 18

Techniektrainer U12/U13

Meirsschaut

Gianni

g.dhont-meirsschaut@telenet.be

0487 22 46 95

Spitsentrainer

De Roose

Thijs

Thijs_deroose@hotmail.com

0471 86 77 81

Coördinatietrainer  middenbouw

De Meyer

Niels

nielsdemeyer2@hotmail.com

0479 25 26 93

Vervangtrainer

Engels

Kenny

kennyengels@yahoo.com

0476 96 70 82

Vervangtrainer

Van Damme

Dirk

dirkdvd7@gmail.com

0495 51 53 83

Keepertrainer – coördinatie

Putman

Jochem

Jochem_putman@hotmail.com

0473 35 24 54

Keepertrainer – bovenbouw

Bourgeois

Frederik

frederic.bourgeois1@telenet.be

0475 36 39 76

Keepertrainer - onder en middenbouw

Quintyn

Govert

govertquintyn@hotmail.com

0485 19 09 99

Hoofd Medische Cel – Revalidatietrainer- Fysical coach

Blijf op de hoogte van onze club !