Overslaan en naar de inhoud gaan
NIEUWE TVJO AAN BOORD !
Yves Vantieghem wordt nieuwe TVJO voor KSV Oudenaarde Jeugd! 
 
Yves Vantieghem neemt de niet-onbelangrijke taak van technisch verantwoordelijke jeugdopleiding op zich. Yves was de laatste 6,5 jaar als TVJO bij KRC Harelbeke aan de slag. Voor deze periode stond hij meer dan 2 decennia aan de het hoofd van de jeugdopleiding van Zwevegem Sport waar hij het jeugdvoetbal van gewestelijk niveau naar IP-voetbal bracht. 
 

We zijn ervan overtuigd dat Yves, met zijn jarenlange ervaring over de juiste skills en kennis beschikt die het hoofd jeugdopleiding nodig heeft om onze jeugdwerking op sportief vlak in goede banen te leiden en nog verder uit te bouwen.

We heten Yves alvast hartelijk welkom en wensen hem veel succes!

Blijf op de hoogte van onze club !